zdroj GW Instek GPE-4323A
Neohodnoceno
Značka: GW Instek
Dostupnost Na objednávku
Možnosti doručení
zdroj GW Instek GPE-4323A
Neohodnoceno
Značka: GW Instek
GPE 4323A F 25050611263
Měřicí technika
Parametry a funkce:
  • 4 navzájem nezávislé, izolované kanály
  • 2 × 0~32 V / 0~3 A; 1 × 0~5 V / 0~1 A; 1 × 0~15 V / 0~1 A
  • celkový výkon max. 212 W
  • možnost sériového zapojení (0 ~ 64 V / 0 ~ 3 A)
  • možnost paralelního zapojení (0 ~ 32 V / 0 ~ 6 A)
  • sledování sériového a paralelního provozu
  • ochrana proti přepětí s možností nastavení každého kanálu
  • minimální šum a zvlnění: ≤ 1 mV rms (5 Hz ~ 1 MHz)
  • ovládání pouze pomocí 2 knoflíků
  • funkce zámku kláves
  • 4,3" jednobarevný LCD displej
  • rozlišení proudu 1 mA nebo 10 mA
  • rozlišení napětí 10 mV nebo 100 mV
  • rozměry a hmotnost: 210 × 155 × 306 mm, hmotnost cca 7 kg