O nás

Společné foto zaměstnanců firmy MICRONIX s.r.o.

 

Na českém trhu působíme již třicátým rokem. Zabýváme se prodejem měřicích a testovacích přístrojů, zabezpečovacích systémů, akumulátorů a fotovoltaických systémů. Jednotlivé obory činnosti spadají pod samostatné divize. Provádíme rovněž kalibrace měřicích přístrojů ve své vlastní kalibrační laboratoři. Máme rovněž svou montážní skupinu, a to nám umožňuje poskytovat rychlý a kvalitní servis všech dodávaných produktů. 

Od svého založení v roce 1990 jsme se rozrostli do dalších čtyř zemí. V roce 1996 vznikla sesterská společnost na Slovensku, následují pobočky v Polsku (MICRONIX Sp. z o. o.), v Maďarsku (MICRONIX Hungary Kft.) a v Bulharsku (MICRONIX Bulgaria OOD).

 

   O náš úspěch se dělíme, mimo jiné jsme podpořili: 
 
Český výbor pro UnicefNadační fond kardinála Miloslava VlkaVýbor dobré vůle (nadace Olgy Havlové)Fond ohrožených dětí (Občanské sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným a opuštěným dětem)Klub vozíčkářů Petýrkova100. výročí ploché dráhy v Divišově (pod záštitou předsedy senátu p. Přemysla Sobotky)FC Jablonec (I. liga kopané)Žákovské fotbalové turnajeDětský domov KladnoNADAČNÍ FOND DĚTSKÝ ÚSMĚVDětský domov se školou, základní škola a jídelna BýchoryNemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v PrazeLékaři bez hranicDětský domov BýchoryŠkola pro nevidomé a slabozraké BrnoŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST DIVIŠOVKLUB VOZÍČKÁŘŮ PETÝRKOVAČeský výbor pro UNICEFFOD KLOKÁNEKNemocnice Milosrdných sesterDětský domov a Speciální školy NymburkFOD KLOKÁNEKDětské centrum Thomayerovy nemocniceDětský domov KladnoPARKINSON-HELP o. s.Univerzita Karlova Praha - rehabilitaceRehalbProjekt ŠanceDomov pro osoby se zdravotním postižením SulickáDětské krizové centrum Praha 2019Sdružení na ochranu ohrožených dětí Praha 2020

 

 

 
 
Český výbor pro Unicef
Nadační fond kardinála Miloslava Vlka
Výbor dobré vůle (nadace Olgy Havlové)
Fond ohrožených dětí (Občanské sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným a opuštěným dětem)
Kojenecký ústav s Dětským domovem (Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou)
Klub vozíčkářů Petýrkova
Římskokatolická církev v Divišově
100. výročí ploché dráhy v Divišově (pod záštitou předsedy senátu p. Přemysla Sobotky) 
FC Jablonec (I. liga kopané)
FC Penčín (Přebor)
Žákovské fotbalové turnaje
Dětský domov Býchory (podrobnosti v PDF)
 
 
   Společnost MICRONIX také vlastní svůj stejnojmenný firemní fotbalový klub, který již přes 10 let hraje rekreační velkou kopanou. Již několikrát se nám podařilo zvítězit v nejvyšší přeborové soutěži. Účastníme se i mezinárodních fotbalových turnajů proti společnostem z Holandska, Německa, Itálie, Španělska, Dánska a dalším. I v těchto turnajích se nám podařilo několikrát vyhrát. Mezi naše spoluhráče patřili například Antonín Panenka nebo Karol Dobiáš.

 

Ocenění firmy MICRONIX od CSB Battery

V letošním roce (2020) oslaví firma MICRONIX, spol. s r.o. 30 let své existence!