O nás

1_mcx_budova_1615x340

Na českém trhu působíme již přes třicet let. Zabýváme se prodejem měřicích a testovacích přístrojů, zabezpečovacích systémů, akumulátorů a fotovoltaických systémů. Jednotlivé obory činnosti spadají pod samostatné divize. Provádíme rovněž kalibrace měřicích přístrojů ve své vlastní kalibrační laboratoři. Máme rovněž svou montážní skupinu, a to nám umožňuje poskytovat rychlý a kvalitní servis všech dodávaných produktů. 

Od svého založení v roce 1990 jsme se rozrostli do dalších čtyř zemí. V roce 1996 vznikla sesterská společnost na Slovensku, následují pobočky v Polsku (MICRONIX Sp. z o. o.), v Maďarsku (MICRONIX Hungary Kft.) a v Bulharsku (MICRONIX Bulgaria OOD).

 

   O náš úspěch se dělíme, mimo jiné jsme podpořili: 
 
Český výbor pro UnicefNadační fond kardinála Miloslava VlkaVýbor dobré vůle (nadace Olgy Havlové)Fond ohrožených dětí (Občanské sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným a opuštěným dětem)Klub vozíčkářů Petýrkova100. výročí ploché dráhy v Divišově (pod záštitou předsedy senátu p. Přemysla Sobotky)FC Jablonec (I. liga kopané)Žákovské fotbalové turnajeDětský domov KladnoNADAČNÍ FOND DĚTSKÝ ÚSMĚVDětský domov se školou, základní škola a jídelna BýchoryNemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v PrazeLékaři bez hranicDětský domov BýchoryŠkola pro nevidomé a slabozraké BrnoŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST DIVIŠOVKLUB VOZÍČKÁŘŮ PETÝRKOVAČeský výbor pro UNICEFFOD KLOKÁNEKNemocnice Milosrdných sesterDětský domov a Speciální školy NymburkFOD KLOKÁNEKDětské centrum Thomayerovy nemocniceDětský domov KladnoPARKINSON-HELP o. s.Univerzita Karlova Praha - rehabilitaceRehalbProjekt ŠanceDomov pro osoby se zdravotním postižením SulickáDětské krizové centrum Praha 2019Sdružení na ochranu ohrožených dětí Praha 2020Nezisková organizace EDA - poděkování

 

 

 
 
Výbor dobré vůle (nadace Olgy Havlové)
Fond ohrožených dětí (Občanské sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným a opuštěným dětem)
Kojenecký ústav s Dětským domovem (Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou)
Římskokatolická církev v Divišově
100. výročí ploché dráhy v Divišově (pod záštitou předsedy senátu p. Přemysla Sobotky) 
FC Jablonec (I. liga kopané)
FC Penčín (Přebor)
Dětský domov Býchory (podrobnosti v PDF)
 
 
   Společnost MICRONIX také vlastní svůj stejnojmenný firemní fotbalový klub, který již přes 10 let hraje rekreační velkou kopanou. Již několikrát se nám podařilo zvítězit v nejvyšší přeborové soutěži. Účastníme se i mezinárodních fotbalových turnajů proti společnostem z Holandska, Německa, Itálie, Španělska, Dánska a dalším. I v těchto turnajích se nám podařilo několikrát vyhrát. Mezi naše spoluhráče patřili například Antonín Panenka nebo Karol Dobiáš.

 

Ocenění firmy MICRONIX od CSB Battery

V roce 2020 oslavila firma MICRONIX, spol. s r.o. 30 let své existence!