zdroj GW Instek GPE-1326A
Neohodnoceno
Značka: GW Instek
Dostupnost Na objednávku
Možnosti doručení
zdroj GW Instek GPE-1326A
Neohodnoceno
Značka: GW Instek
GPE 1326A F 25051910820
Měřicí technika
Parametry a funkce:
  • 0~32 V / 0~6 A
  • celkový výkon max. 192 W
  • minimální šum a zvlnění: ≤ 1 mV rms (5 Hz ~ 1 MHz)
  • ovládání pouze pomocí 2 knoflíků
  • funkce zámku kláves
  • 4,3" jednobarevný LCD displej
  • rozlišení nastavení i odečtu: 2 mA / 10 mV
  • rozměry a hmotnost: 210 × 155 × 306 mm, hmotnost cca 7 kg