záznamník kvality elektrické energie PEL 113 + 3x MA194-350
Neohodnoceno
Značka: Chauvin Arnoux
Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Neohodnoceno
Značka: Chauvin Arnoux
2866 pel 113 zaznamnik kvality elektricke energie main
Měřicí technika
Součástí této sady jsou i 3 kusy flexibilních AC proudových převodníků Mini-AmpFLEX MA194-350, s rozsahem 100 mA ~ 10 000 A. Délka převodníku je 350 mm.
Hlavní parametry:
  • Pro stejnosměrné a střídavé sítě do 1 000 V
  • Jmenovitý kmitočet sítí DC / 50 / 60 / 400 Hz
  • Měření proudu od 5 mA do 10 000 A (dle převodníků)
  • 3 napěťové a 3 proudové vstupy (výpočet proudu N-vodičem)
  • Třída přesnosti měření napětí 0,2%
  • Paralelní záznam s intervalem 1 až 60 min (uživatelsky volitelné)
  • Výpočet a záznam činného, jalového i zdánlivého výkonu (W, VA, var)
  • Měření a záznam účiníku cos θ, tan θ, PF
  • Měření a záznam celkových harmonických zkreslení i jednotlivých složek až do 50. harmonické
Další funkce a parametry
  • Programovatelné začátky a konce záznamů s vlastním pojmenováním
Komunikace a ukládání dat
  • Umožňuje online komunikaci a stažení dat přes bezdrátovou síť.
  • Zobrazení měřených dat v reálném čase
  • Přístupové body (Acces point - AP) - umožňuje připojení až 5 uživatelů
  • Připojení do LAN sítě pro vzdálenou správu přístroje
  • Současné připojení více zařízení PEL současně k jednomu PC
  • Zobrazení měřených dat v reálném čase z více zařízení PEL současně
  • Rozhraní USB (B) pro správu přístroje, monitorování a stažení dat
  • Automatické spojení s přístrojem při opakovaném připojení
  • Slot na SD karty do velikosti až 32 GB
  • Možnost snadné výměny karty pro načítání ve čtečkách karet v PC
Provedení a fyzické parametry
  • Integrovaný NiMH akumulátor pro překlenutí krátkých výpadků (doba provozu cca 30 min)
  • Zadní část přístroje se silnými integrovanými magnety pro uchycení na dveřích rozváděče
  • Robustní konstrukce, ergonomický design
  • Elektrická bezpečnost CAT IV/600 V a CAT III/1 000 V
  • Vysoký stupeň krytí IP54
  • Mechanická odolnost na pád z 1 m
  • Provozní teplota 0 až 50 °C