tester izolace KPS MA100
Neohodnoceno
Značka: KPS
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
tester izolace KPS MA100
Neohodnoceno
Značka: KPS
14075 tester izolace kps ma100
Měřicí technika
Tester izolačního odporu KPS-MA100. Vlastnosti:
  • Izolační odpor do 10 GΩ
  • Testovací napětí: 50 V, 100 V, 250 V, 500 V a 1000 V
  • AC napětí do 750 V
  • DC napětí do 1000 V
  • Odpor do 200 Ω
  • Test kontinuity do 200 Ω
  • Zkratový proud 1,8 mA
  • DAR/PI kalkulace
  • Programovatelný časovač
  • Hodnoty MAX/MIN/PRŮMĚR
  • Funkce srovnávání
  • Registr dat
  • Měření DC/AC napětí
  • Test kontinuity
  • Automatické vypínání
  • Indikace vybité baterie
  • CAT III 1000V, CAT IV 600V (EN 61010)