stanice pro správu akumulátorů Midtronics GRX-3000 s tiskárnou

Neohodnoceno
Dostupnost Prosím informujte se o aktuální dostupnosti produktu!
Možnosti doručení
71 656 Kč 59 220 Kč bez DPH
stanice pro správu akumulátorů Midtronics GRX-3000 s tiskárnou
Neohodnoceno

GRX-3000 je diagnostická stanice pro kompletní správu akumulátorů. Výrobce společnost Midtronics, dovozce pro Českou republiku je firma Micronix, spol. s r.o. Stanice je určená pro všechny typy auto-akumulátorů (kyselinové, bezúdržbové, AGM, gelové, spirálové) v kapacitě 5-250Ah.

Stanice GRX-3000 je určená pro profesionální správu auto-akumulátorů v servisech, ve kterých firemní filozofie stojí na nadstandardních službách v péči o zákazníka. Tato inteligentní nabíječka vznikla v dílně firmy Midtronics spojením kvalitní nabíječky a profesionálního testeru akumulátorů. O stavu nabíjení a testu informuje přehledný grafický displej. Pro kompletní ovládaní je v GRX-3000 instalována alfanumerická klávesnice. Samozřejmostí je slot pro SD kartu a USB. V případě potřeby je možné dokoupit zásuvní moduly, např. proudové kleště, WiFi, RS232.

Největši výhoda oproti jiným nabíječkám je nabíjecí režim "Diagnostic Mode". Tento režim inteligentně testuje akumulátor v průběhu nabíjení, zároveň nabíjí a rozhoduje o způsobu nabíjení dle zadaných parametrů baterie. Dle navolených kritérií zvolí optimální nabíjecí proud a dle změřené kondice baterie zvolí ideální nabíjecí režim. Během první části nabíjení, stanice důkladně monitoruje proud a energii procházející akumulátorem, pro co nejrychlejší rozhodnutí o dalším způsobu nabíjení. Po ukončení nabíjení je na displeji zobrazený výsledek závěrečného testu a kondice, v které se akumulátor nachází.
Samozřejmosti jsou režimy "Power Supply Mode" (vhodný pro napájení při výměně akumulátoru) a manuální nabíjecí režim. V manuálním režimu je možné nastavit všechny parametry nabíjení a mimo jiné i napětí v rozsahu 12,7V-14,5V, proud v rozsahu 1A-50A a čas nabíjení v rozsahu 5-120 minut.
GRX-3000 nabízí možnost testu v normách startovacích proudů EN, SAE (100A - 1700A) a DIN, IEC (100A - 1000A), JIS.
- plně automatická, inteligentní nabíječka
- vestavěný tester vodivosti akumulátorů
- inteligentní diagnostický nabíjecí režim
- režim napájení pro výměnu autobaterie
- manuální režim s nastavením parametrů nabíjení
- nabíjí všechny typy 12V autobaterií v kapacitě 5-250Ah
- test před, v průběhu a na konci nabíjení
- test v normách EN, SAE, DIN, IEC, JIS
- intuitivní ovládání
- udržovací režim
www.youtube.com/v/EceNC0wgV-U?autoplay=1

Doplňkové parametry

Kategorie: Testery akumulátorů a baterií
hide_price: 0
neverhide: 1
only_for_company: 0
sell_end: 0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: