sonda SIGLENT SAP1000H
Neohodnoceno
Značka: SIGLENT
SIGLENT SAP1000H je vysokonapěťová diferenciální sonda.
Dostupnost Na objednávku
Možnosti doručení
sonda SIGLENT SAP1000H
Neohodnoceno
Značka: SIGLENT
SAP1000H
Měřicí technika
Parametry SAP1000H:
  • Šířka pásma DC ~ >1 GHz
  • Vstupní odpor 100 kΩ jednoduchého zakončení
  • Vnitřní odpor diferenciálního vstupu 200 kΩ
  • Útlumový poměr: 10× / 50×
  • Vstupní kapacita diferenciálního vstupu: 1 pF
  • Náběh(10%~90%):  <350 ps
  • Maximální vstupní napětí: 60 V
  • Dynamický rozsah: ±42 V
  • Rozsah ofsetu: ±42 V