sonda GW Instek GTP-070B-4
Neohodnoceno
Značka: GW Instek
Dostupnost Na objednávku
Možnosti doručení
sonda GW Instek GTP-070B-4
Neohodnoceno
Značka: GW Instek
12686 sonda gw instek gtp 070b 4
Měřicí technika
Sonda k osciloskopu GTP-070B-4
Dělící poměr 10 : 1 do 70 MHz
Vstupní impedance 10 MΩ
Vstupní kapacite 32 pF
Dělící poměr 1 : 1 do 6MHz