sdružený revizní přístroj EurotestEASI SE (MI 3100 SE)

Neohodnoceno
Značka: METREL

Nová verze oblíbeného multifunkčního testeru rozvodů nn, určená pro prvotní i periodické testování domácích a průmyslových instalací - jednofázových i vícefázových - kompletní test podle normy EN 61557. MI 3100 SE je navržen pro testování TT, TN, IT systémů, a také medicínských instalací. Novinkou jsou předdefinované mini autosekvence: TT (U, Zln, Zs, Uc); TN/RCD (U, Zln, Zs, Rpe); TN (U, Zln, Zlpe, Rpe); IT (U, Zln, Isc, Isfl, IMD). Další novinkou je např. test RCD i pro typ F a bluetooth komunikace.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
31 012 Kč 25 630 Kč bez DPH
sdružený revizní přístroj EurotestEASI SE (MI 3100 SE)
Neohodnoceno
Značka: METREL

MI 3100 SE EurotestEASI je nová verze oblíbeného multifunkčního testeru rozvodů nn, určená pro prvotní i periodické testování domácích a průmyslových instalací - jednofázových i vícefázových - kompletní test podle normy EN 61557. MI 3100 SE je navržen pro testování TT, TN, IT systémů, a také medicínských instalací. Novinkou jsou předdefinované mini autosekvence: TT (U, Zln, Zs, Uc); TN/RCD (U, Zln, Zs, Rpe); TN (U, Zln, Zlpe, Rpe); IT (U, Zln, Isc, Isfl, IMD). Další novinkou je např. test RCD i pro typ F a bluetooth komunikace.

MI 3100 SE dále měří izolační odpor napětím 50 ~ 1000 V, impedanci smyčky a sítě, kontinuitu PE proudem 200 mA se změnou polarity, nebo proudem 7 mA (bez vybavení chrániče), TRMS napětí, frekvenci, sled fází, test RCD (hlavní a selektivní, typ AC, A, F), zemní odpor (3-drátově). Komunikace přes BT, RS-232 a USB.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sdružené revizní přístroje
Hmotnost: 3.2 kg
hide_price: 0
neverhide: 0
only_for_company: 0
sell_end: 0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: