reflektometr MEGGER TDR1000/3P
Neohodnoceno
Značka: Megger
Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
reflektometr MEGGER TDR1000/3P
Neohodnoceno
Značka: Megger
8282 reflektometr megger tdr1000 3p
Měřicí technika
TDR1000/3P je jednokanálový ruční impulzový zaměřovač (s možností porovnání s průběhem uloženým pomocí tlačítka HOLD); rozsahy měření 10 m, 25 m, 100 m, 250 m, 1000 m, 2500 m, 5000 m. Minimální rozlišení 0,1 m, nejkratší impuls 2 ns. Tento reflektometr je použitelný pro zaměřování poruch a měření délek na všech typech kabelů - na silových, datových, koaxiálních i telekomunikačních kabelech. Přístroj nabízí jak automatické měření, tak možnost manuálního nastavení všech podstatných parametrů - rychlosti šíření (poměr vůči rychlosti světla - 0,2 až 0,99 s krokem 0,01), šířka impulzu, impedance kabelu (25, 50, 75 a 100 Ω), rozsahu i zesílení. Přístroj je napájen pomocí 5 baterií typu AA (mohou být i nabíjecí) - typická výdrž je cca 14 hodin provozu. TDR1000/3P je odolný reflektometr s krytím IP54. Přístroj disponuje monochromatickým LCD displejem s rozlišením 256 x 128 px, s možností nastavení kontrastu a s možností podsvícení. Díky dvěma kurzorům můžete jednoduše měřit nejen vzdálenost od začátku kabelu, ale např. i mezi spojkami, rozdíl proti zachycenému průběhu apod.
Rozdíl proti typu TDR1000/3 spočívá v jištěných měřicích vodičích, díky čemuž je možné měřit i na kabelech pod napětím (<150 V proti zemi (CAT IV), resp. <300 V mezi vodiči).