oddělovací transformátor DIAMETRAL OT230.100
Neohodnoceno
Značka: Diametral
Dostupnost Na objednávku
Možnosti doručení
Neohodnoceno
Značka: Diametral
8678 oddelovaci transformator diametral ot230 100
Měřicí technika
Oddělovací transformátor OT230.100 je určen pro oddělení síťového napětí od připojeného zařízení s maximálním odběrem proudu 10 A (elektrická pevnost 4kV). Zapnutí zdroje je indikováno podsvětleným vypínačem. Výstup zdroje je proveden panelovou zásuvkou 230V a je chráněn tavnou pojistkou. Transformátor je dostatečně dimenzován pro trvalou dodávku maximálního výkonu do zátěže. Rozměry jsou 172 x 244 x 282 mm.