nabíječka NOCO GeniusPRO 50 (6V/12/24V - 50A)

Neohodnoceno
Značka: Noco
Dostupnost Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
24 775 Kč 20 475 Kč bez DPH
nabíječka NOCO GeniusPRO 50 (6V/12/24V - 50A)
Neohodnoceno
Značka: Noco

Noco GeniusPRO 50 (6V-50A / 12V-50A / 24V-25A) automatická nabíječka. Výrobce NOCO. Dovozce firma MICRONIX,spol. s r.o. Nabíječka slouží pro olověné automobilové, námořní a baterie s hlubokým cyklem, včetně zaplavených , gel, AGM a bezúdržbové, plus lithium-iontové.kapacitě 50Ah až 2000Ah a pro režim udržování akumulátorů všech velikostí.

Nabíječka je určená pro servisy a uživatele, který si potrpí na prvotřídní kvalitu a pohodlí při nabíjení. Nabíječka je vhodná pro nabíjení osobních aut, nákladních aut a dodávek, traktorů, lodí atd. Noco GeniusPRO 50 kromě nabíjení i oživuje hluboce vybité, zanedbané akumulátory, testuje stav nabití a udržuje akumulátor v trvale nabitém stavu. Výhodou je možnost trvalého připojení k nabíjenému akumulátoru.

 

Dvounapěťový napájecí zdroj - 12 V (50 A) a 24 V (25 A) - pro udržení konstantní dodávky energie bez nežádoucího zvlnění, šumu a přechodných špiček během blikání ECU, přeprogramování a diagnostických testů. Integrovaný tepelný senzor detekuje okolní teplotu a upravuje nabíjení, aby se eliminovalo přebíjení v horkém podnebí a nedostatečné nabíjení v chladném klimatu, aby se maximalizovala životnost baterie a umožnilo rychlé nabíjení. Detekuje baterie již od 1 voltu nebo lze využít zcela nový silový režim, který vám umožní ručně zahájit nabíjení vybitých baterií až na nula voltů. Automaticky detekuje sulfataci baterie a stratifikaci kyseliny, aby obnovila ztracený výkon baterie pro silnější startování motoru a prodloužila životnosti baterie.

 

Pravidelným nabíjením minimalizujete poškození Vašeho akumulátoru sulfatací, hlavně v zimním období, kdy není baterie v provozu.

  • určená pro 50-2000Ah
  • po restartu pokračuje v nabíjení
  • ochrana proti zkratu, přepólování
  • možnost volby příslušenství
  • režim desulfatace
  • udržovací režim
  • krytí IP20
  • využítí až do -20°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Gelových a záložních
Hmotnost: 8.7 kg
Napětí (V): 6 / 12 / 24
Proud (A): 50
Kapacita akumulátoru (Ah): až 2000
Ukazatel dobíjení: LED
Použití: Profi
hide_price: 0
neverhide: 0
only_for_company: 0
sell_end: 0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: