nabíječka NOCO GENIUS2X4 (6/12V 2A)

Neohodnoceno
Značka: Noco
Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení
7 675 Kč 6 343 Kč bez DPH
nabíječka NOCO GENIUS2X4 (6/12V 2A)
Neohodnoceno
Značka: Noco

Noco Genius2X4 (6/12V - 2A) je automatická nabíječka 6V/12V akumulátorů, mající zároveň funkci desulfátoru a udržovací nabíječky. Tato nabíječka představuje 4 nezávislé chytré nabíječky v jednom pouzdře, a je tak speciálně navržena pro současné nabíjení/údržbu více akumulátorů najednou. Výstupní proud u každé nabíječky činí 2A (celkem 8A). Výrobcem je firma NOCO, dovozcem firma MICRONIX, spol. s r.o. Nabíječka slouží pro nabíjení olověných kyselinových, bezúdržbových, GEL, VRLA, AGM, záložních a Lithium-ion akumulátorů o kapacitě do 40Ah a pro režim udržování akumulátorů všech velikostí.

Integrovaný tepelný senzor detekuje okolní teplotu a upravuje nabíjení tak, aby se eliminovalo přebíjení v horkém klimatu a nedostatečné nabíjení v chladném klimatu.

Noco Genius2X4 nabíjí i vybité baterie - již od 1 Voltu. Nebo můžete použít i zcela nový režim FORCE, který vám umožní převzít kontrolu a ručně začít nabíjet baterie vybité na napětí < 1 Volt.

Nabíječka Genius2X4 je určená pro servisy i pro běžného uživatele, který si potrpí na prvotřídní kvalitu a pohodlí při nabíjení. Noco Genius2 kromě nabíjení také udržuje akumulátor v nabitém stavu. Výhodou je možnost trvalého připojení k nabíjenému akumulátoru. Nabíječka disponuje pamětí. Při výpadku napájení si pamatuje režim nabíjení a po obnovení napájení v něm pokračuje. Samozřejmostí je automatická teplotní kompenzace a plné nabití i při kolísání AC napájení. Genius2X4 nabíjí s použitím desulfatačního režimu i hluboce vybité akumulátory s napětím od 1V, avšak s použitím režimu Force dokáže nabíjet akumulátory vybité i na 0V.

Pravidelným nabíjením minimalizujete poškození Vašeho akumulátoru sulfatací, hlavně v zimním období, kdy není baterie v provozu.
 
- ochrana proti zkratu, přepólování
- rozpoznání vadné baterie
- možnost volby příslušenství
- udržovací režim bez rizika přebíjení
- odolnost proti pádu
- menší rozměry oproti předchozí verzi
- větší výkon oproti předchozí verzi
- krytí IP60

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Gelových a záložních
Hmotnost: 4.15 kg
Napětí (V): 6 / 12
Proud (A): 4 x 2
Kapacita akumulátoru (Ah): 40
Hmotnost (kg): 7
Ukazatel dobíjení: LED
Použití: Profi
Balení obsahuje: 4 kablíky s kleštičkami a integrovanými očky, 4 x 3m prodlužovací kablíky
hide_price: 0
neverhide: 0
only_for_company: 0
sell_end: 0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: