motobaterie Skyrich Lithium HJTX14AHQ-FP (12V 48Wh)
Neohodnoceno
Značka: Skyrich
Dostupnost Skladem (47 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Neohodnoceno
Značka: Skyrich
HJTX14AHQ-FP 12V-48Wh lithiový akumulátor značky Skyrich. Dovozce firma MICRONIX, spol. s r.o. Motobaterie zasíláme přednabité. Akumulátory LiFePO4 mají menší hmotnost a vyšší startovací výkon než olověné.
Všechny motocyklové startovací lithiové (LiFePO4) akumulátory výrobce Skyrich mají až 40 násobně větší vybíjecí proud než je jejich kapacita. Z důvodu použití lithiové technologie je motobaterie HJTX14AHQ-FP až o 66% lehčí než tradiční olověná baterie a dosahuje životnosti až 2000 cyklů nabití. Každý moto-akumulátor LiFePO4 značky Skyrich má nízké samovybíjení. Skladovatelnost je až 1 rok při teplotě do 25°C. Výrobce doporučuje pravidelné nabíjení minimálně jednou za 6 měsíců. Akumulátor HJTX14AHQ-FP je možné nabíjet jak nabíječkou určenou pro LiFePO4, tak i nabíječkou určenou pro bezúdržbové akumulátory. Tím odpadá nutnost koupě nové nabíječky. Použitá nabíječka nesmí mít funkci automatické desulfatace! Velikou výhodou proti bezúdržbovým akumulátorům je výše nabíjecího proudu. V případě nutnosti je možno nabíjet až 10x vyšším proudem, než je kapacita baterie. Tímto způsobem je možné motobaterii plně nabít za přibližně 6 minut. Akumulátor HJTX14AHQ-FP je použitelný v jakémkoli motocyklu. Když je nabíjecí napětí naprázdno v rozmezí 14,0V - 15,0V, NENÍ nutná žádná úprava nabíjecího systému a instalace motocyklu.