Asistentka finančního oddělení

Společnost: Micronix Group
Místo: Antala Staška 1076/33a, Praha – Krč

Úvodní představení

MICRONIX GROUP je rodinný podnik se sídlem v Praze a více než 50 společnostmi ve střední a východní Evropě.
Zaměřujeme se na dvě hlavní divize - ENERGY & SPACE.
MICRONIX GROUP poskytuje vysoce kvalitní řešení pro dodávky obnovitelné energie, čímž přispívá k rozvoji decentralizované výroby energie s environmentální a sociální odpovědností. Od roku 2019 je společnost aktivní v segmentu nemovitostí. Společnost vlastní rezidenční domy, několik nemovitostí určených pro komerční účely a připravuje další developerské projekty.

Hledáme asistentku finančního oddělení a ředitele společnosti.

Pracovní nabídka

NÁPLŇ PRÁCE:

• spolupráce s dalšími společnostmi ve skupině MICRONIX GROUP SE
• evidence smluv a agendy společností
• správa kartotéky zaměstnanců a docházkového systému
• správa zasedacích místností a kuchyňky
• z
ajišťování občerstvení
• správa tankovacích karet
• jednání s dodavateli služeb (úklid, opravy, apod.)
• plánování teambuildingu
• evidence a rozřazování pošty

POŽADUJEME:

• minimálně středoškolské vzdělání
• znalost MS Office (Word, Excel, ...)
organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, loajalita, flexibilita a iniciativní přístup
příjemné a reprezentativní vystupování, kvalitní ústní i písemný projev
praxi na obdobné pozici výhodou
základní znalost angličtiny výhodou (není podmínkou)

NABÍZÍME:

• zázemí a jistotu prosperující rodinné společnosti
• 5 týdnů dovolené, 3 Sickdays
dobré finanční ohodnocení
samostatnou práci v mladém kolektivu
pracoviště v blízkosti metra C Budějovická
příspěvek na stravování, služební telefon
MultiSport kartu
Permanentku do ZOO

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (základní)
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Kontaktní údaje:
Linda Pažoutová
731 492 377