DC napájecí zdroj GW Instek GPP-7250L
Neohodnoceno
Značka: GW Instek
Programovatelný stejnosměrný napájecí zdroj, který poskytuje vysoké programovací rozlišení (2mV/0,2mA) a zpětné rozlišení (0,1mV/0,1mA), nejlepší nízkou charakteristiku zvlnění ≦1mVrms (5Hz~ 1MHz) / ≦2mArms, schopnost zotavení výstupního přechodového stavu≦100us a řadu režimů zobrazení, včetně nastavení hodnot kanálů, hodnot měření a zobrazení průběhů. Pomocí funkce monitorování výstupu mohou uživatelé nastavit podmínky monitorování podle svých potřeb.
Funkce zátěže až 100 W. Přístroj poskytuje výstupní napětí 72V/5A a má vestavěné funkce konstantní napěťové zátěže (CV) s maximálním napětím 72,5V, konstantní proudové zátěže (CC) s maximálním proudem 5,2A a konstantní odporové zátěže (CR) s maximálním odporem 1kΩ.
Dostupnost Na objednávku
Možnosti doručení
Neohodnoceno
Značka: GW Instek
15117 1 dc napajeci zdroj gw instek gpp 7250l
Měřicí technika
  • Rozlišení programování: 2 mV/ 0,2 mA
  • Rozlišení zpětného čtení: 0,1 mV/ 0,1 mA