COMET H7531 snímač teploty, vlhkosti a tlaku s připojením na Eth

Neohodnoceno
Značka: COMET
Dostupnost Na objednávku
Možnosti doručení
14 351 Kč 11 860 Kč bez DPH
COMET H7531 snímač teploty, vlhkosti a tlaku s připojením na Eth
Neohodnoceno
Značka: COMET

H7531 je snímač teploty, vlhkosti a tlaku (barometr) s alarmy s připojením na Ethernet. Snímač teploty (-30 až +105°C), relativní vlhkosti (0 až 100%) a tlaku (600 až 1100hPa) je určen pro dvoustavové řízení např. vytápění, ventilace apod. Měřená teplota a relativní vlhkost je dále přepočítávána na další vyjádření vlhkosti - teplotu rosného bodu, absolutní vlhkost, měrnou vlhkost, směšovací poměr nebo specifickou entalpii. Senzor teploty a vlhkosti je externí - na kabelu o délce 1m.

Snímač má dvě výstupní relé pro signalizaci alarmů nebo řízení externích zařízení. Každému relé lze libovolně přiřadit kteroukoli vstupní veličinu, nastavit komparační mez, zpoždění, hysterezi či akustický alarm ze zabudovaného měniče. Parametry lze nastavovat z klávesnice snímače nebo z počítače. Výhodou je velký dvouřádkový LCD displej pro současné zobrazení teploty, relativní vlhkosti nebo další vyjádření vlhkosti.

Online snímač je vybaven třemi binárními vstupy pro detekci dvoustavových veličin - např. zaplavení, kouře, rozbití skla, dveří.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tlakové snímače a čidla
Hmotnost: 0.2 kg
hide_price: 0
neverhide: 0
only_for_company: 0
sell_end: 0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: