COMET H7530 snímač teploty, vlhkosti a tlaku s alarmy s připojen

Neohodnoceno
Značka: COMET
Dostupnost Na objednávku
Možnosti doručení
11 543 Kč 9 540 Kč bez DPH
COMET H7530 snímač teploty, vlhkosti a tlaku s alarmy s připojen
Neohodnoceno
Značka: COMET

H7530 je snímač teploty, vlhkosti a tlaku (barometr) s alarmy s připojením na Ethernet. Snímač teploty (-30 až +80°C), relativní vlhkosti (0 až 100%) a tlaku (600 až 1100hPa) je určen pro dvoustavové řízení např. vytápění, ventilace apod. Měřená teplota a relativní vlhkost je dále přepočítávána na další vyjádření vlhkosti - teplotu rosného bodu, absolutní vlhkost, měrnou vlhkost, směšovací poměr nebo specifickou entalpii. Všechny senzory jsou interní (zabudované ve skříni).

Snímač má dvě výstupní relé pro signalizaci alarmů nebo řízení externích zařízení. Každému relé lze libovolně přiřadit kteroukoli vstupní veličinu, nastavit komparační mez, zpoždění, hysterezi či akustický alarm ze zabudovaného měniče. Parametry lze nastavovat z klávesnice snímače nebo z počítače. Výhodou je velký dvouřádkový LCD displej pro současné zobrazení teploty, relativní vlhkosti nebo další vyjádření vlhkosti.

Online snímač je vybaven třemi binárními vstupy pro detekci dvoustavových veličin - např. zaplavení, kouře, rozbití skla, dveří.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tlakové snímače a čidla
Hmotnost: 0.2 kg
hide_price: 0
neverhide: 0
only_for_company: 0
sell_end: 0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: