COMET MP047 - univerzální držák sond do stojanu rack 19"

Neohodnoceno
Značka: COMET

Snímač teploty a vlhkosti Comet H3531R s výstupem Ethernet a relé do stojanu rack 19", kabel 1 metr. Přístroj je určen k online monitorování teploty, relativní vlhkosti vzduchu bez agresivních látek. Přístroj je vybaven třemi binárními vstupy pro detekci doustavových veličin. Ovládání připojených zaříení je možné pomocí dvou vestavěných relé.

Dostupnost Na objednávku
Možnosti doručení
12 403 Kč 10 250 Kč bez DPH
COMET MP047 - univerzální držák sond do stojanu rack 19"
Neohodnoceno
Značka: COMET

Snímač teploty a vlhkosti Comet H3531R s výstupem Ethernet a relé do stojanu rack 19", kabel 1 metr

Snímač se senzory pro měření teploty a relativní vlhkosti na kabelu a se dvěma výstupními relé. Pro montáž do stojanu rack 19" - výška 1 racková jednotka 1U. Přepočet na Humidex.


Snímač H3531R je určen k online monitorování teploty, relativní vlhkosti vzduchu bez agresivních látek. Přístroj je vybaven třemi binárními vstupy pro detekci doustavových veličin. Ovládání připojených zaříení je možné pomocí dvou vestavěných relé.

Nejmodernější polymerní čidlo vlhkosti zaručuje dlouhodobou stálost údaje, odolnost vůči vodnímu kondenzátu. Měřená teplota a relativní vlhkost je dále přepočítávána na další vyjádření vlhkosti - teplotu rosného bodu, absolutní vlhkost, měrnou vlhkost, směšovací poměr nebo specifickou entalpii.

Snímač je standardně dodáván se sondou T+RV na kabelu 1 metr. Za příplatek je možno přiobjednat kabel délky 2 nebo 4 metry.

Dodávka obsahuje:

  • Snímač H3531R
  • Stručný návod k použití
  • Kalibrační list od výrobce

Doplňkové parametry

Kategorie: Snímače, zobrazovače a regulátory vlhkosti a teploty
Hmotnost: 1.09 kg
hide_price: 0
neverhide: 0
only_for_company: 0
sell_end: 0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: