COMET H3531P snímač teploty a vlhkosti s alarmy s připojením na

Neohodnoceno
Značka: COMET
Dostupnost Na objednávku
Možnosti doručení
15 706 Kč 12 980 Kč bez DPH
COMET H3531P snímač teploty a vlhkosti s alarmy s připojením na
Neohodnoceno
Značka: COMET

H3531P je snímač teploty a vlhkosti s alarmy a připojením na Ethernet. Jedná se o snímač prostorové teploty (-30 až +80°C) a vlhkosti (0 až 100% RH) se dvěma výstupními relé, se sondou teploty a relativní vlhkosti na kabelu o délce 1m (lze dodat i s kabelem sondy délky 2 nebo 4m). Sonda je z tvrdého eloxovaného duralu, a je určena pro měření vlhkosti tlakového vzduchu až do 25 barů (2,5 MPa). Měřená teplota a relativní vlhkost je dále přepočítávána na další vyjádření vlhkosti - teplotu rosného bodu, absolutní vlhkost, měrnou vlhkost, směšovací poměr nebo specifickou entalpii.

Snímač teploty a vlhkosti je určen pro dvoustavové řízení, např. vytápění, ventilace apod. Snímač má dvě výstupní relé pro signalizaci alarmů nebo řízení externích zařízení. Každému relé lze libovolně přiřadit kteroukoli vstupní veličinu, nastavit komparační mez, zpoždění, hysterezi či akustický alarm ze zabudovaného měniče. Parametery lze nastavovat z klávesnice snímače nebo z počítače. Výhodou je velký dvouřádkový LCD displej pro současné zobrazení teploty, relativní vlhkosti nebo další vyjádření vlhkosti. Digitální koncepce s mikroprocesorem zajišťuje dlouhodobou stabilitu parametrů, teplotní kompenzaci čidla vlhkosti, signalizaci poruchových stavů. Nejmodernější polymerní čidlo vlhkosti zaručuje dlouhodobou stálost údaje.

Online snímač je vybaven třemi binárními vstupy pro detekci dvoustavových veličin - např. zaplavení, kouře, rozbití skla, dveří.

Doplňkové parametry

Kategorie: Snímače, zobrazovače a regulátory teploty
Hmotnost: 0.2 kg
hide_price: 0
neverhide: 0
only_for_company: 0
sell_end: 0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: