COMET H3530 snímač teploty a vlhkosti s alarmy a připojením na E

Neohodnoceno
Značka: COMET
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení
11 180 Kč –50 % 5 590 Kč 4 620 Kč bez DPH
COMET H3530 snímač teploty a vlhkosti s alarmy a připojením na E
Neohodnoceno
Značka: COMET
8150 1 comet h3530 snimac teploty a vlhkosti s alarmy a pripojenim na e
11 180 Kč –50 %

H3530 je snímač teploty a vlhkosti s alarmy a připojením na Ethernet.

Tento konkrétní snímač je poslední naskladněný kus starší verze se 4 tlačítky, oproti novější verzi, která má již jen jedno tlačítko.

Jedná se o snímač prostorové teploty (-30 až +80°C) a vlhkosti (0 až 100% RH) se dvěma výstupními relé. Měřená teplota a relativní vlhkost je dále přepočítávána na další vyjádření vlhkosti - teplotu rosného bodu, absolutní vlhkost, měrnou vlhkost, směšovací poměr nebo specifickou entalpii.

Snímač teploty a vlhkosti je určen pro dvoustavové řízení, např. vytápění, ventilace apod. Snímač má dvě výstupní relé pro signalizaci alarmů nebo řízení externích zařízení. Každému relé lze libovolně přiřadit kteroukoli vstupní veličinu, nastavit komparační mez, zpoždění, hysterezi či akustický alarm ze zabudovaného měniče. Parametry lze nastavovat z klávesnice snímače nebo z počítače. Výhodou je velký dvouřádkový LCD displej pro současné zobrazení teploty, relativní vlhkosti nebo další vyjádření vlhkosti. Digitální koncepce s mikroprocesorem zajišťuje dlouhodobou stabilitu parametrů, teplotní kompenzaci čidla vlhkosti, signalizaci poruchových stavů. Nejmodernější polymerní čidlo vlhkosti zaručuje dlouhodobou stálost údaje.

Online snímač je vybaven třemi binárními vstupy pro detekci dvoustavových veličin - např. zaplavení, kouře, rozbití skla, dveří.

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřicí technika
Hmotnost: 0.55 kg
hide_price: 0
neverhide: 0
only_for_company: 0
sell_end: 0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: