autotransformátor DIAMETRAL RZ3F400.020
Neohodnoceno
Značka: Diametral
DIAMETRAL RZ3F400.020 je třífázový, od napájecí sítě oddělený zdroj střídavého napětí v rozsahu 3 x 5~400V / 2A.
Dostupnost Na objednávku
Možnosti doručení
Neohodnoceno
Značka: Diametral
RZ3F400 020 0119 Jistice UP
Novinka
Třífázový oddělený autotransformátor RZ3F400.020 je vybaven jedním regulovatelným, od napájecí sítě odděleným zdrojem střídavého třífázového napětí v rozsahu <5 ~ 400 V s maximálním odběrem proudu 2,0 A. Výstup je jištěn jističem. Zapnutí zdroje je indikováno podsvíceným vypínačem. Výstup zdroje je proveden panelovou třífázovou zásuvkou 400V-16A. Hodnoty výstupních napětí a proudů jsou zobrazeny na analogových měřících přístrojích. Transformátor je dostatečně dimenzován pro trvalou dodávku maximálního výkonu do zátěže. Síťový přívod je proveden neoddělitelně, ukončen třífázovou zástrčkou 16 A.
napájecí napětí: 3x 400V / 50Hz
výstupní napětí: 3x <5÷400V
výstupní proud: 3x 2,0A
stabilita výstupního napětí: závislá na stabilitě napájecí sítě
stabilita výstupní frekvence: závislá na stabilitě napájecí sítě
pojistka napájecí sítě/jistič: Jistič D 3x 6A
výstupní pojistka/jistič: Jistič B 3x 2A
typ měřících přístrojů: analog
počet měřících přístrojů: 6
třída přesnosti měřících přístrojů:      1,5
pracovní teplota: 10 ÷ 30°C
délka přívodního vodiče: 2m neoddělitelný
hmotnost: 40,8 kg
rozměry: 377 × 357 × 466 mm