akumulátor CSB HR1221W F2 (12V/5,1Ah)
Neohodnoceno
Značka: CSB Battery
Dostupnost Skladem (>100 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Neohodnoceno
Značka: CSB Battery
HR 1221W F2 12V 21W 3
Velkoobchod
HR1221WF2 12V 5,1Ah – záložní, bezúdržbový, VRLA, uzavřený, vysokovýkonný akumulátor od CSB Battery. Technologie AGM. Určený nejen pro záložní zdroje UPS, EZS, EPS atd. Výhradní dovozce firma MICRONIX, spol. s r.o.