O společnosti

Společné foto zaměstnanců firmy MICRONIX s.r.o.

 

Společnost MICRONIX vznikla v roce 1990. Zpočátku se zabývala především importem kancelářské techniky a měřících přístrojů. V roce 1993 rozšířila společnost svou činnost o divizi akumulátorů. K sesterské společnosti, která byla založena na Slovensku v roce 1996, se postupně přidaly pobočky v Polsku (MICRONIX Sp. z o. o.), v Maďarsku (MICRONIX Hungary Kft.) a následně i v Bulharsku (Micronix Bulgaria OOD). V současné době je společnost rozdělena do pěti divizí, které se zabývají prodejem měřících a testovacích přístrojů, zabezpečovacích systémů, akumulátorů, kancelářské techniky a fotovoltaických systémů. Společnost MICRONIX disponuje i vlastní montážní skupinou a kromě obchodu se zabývá i kalibracemi a záručním i pozáručním servisem na všechny dodávané produkty.


 

    V rámci naší dlouholeté působnosti pomáháme druhým
 
Český výbor pro UnicefNadační fond kardinála Miloslava VlkaVýbor dobré vůle (nadace Olgy Havlové)Fond ohrožených dětí (Občanské sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným a opuštěným dětem)Klub vozíčkářů Petýrkova100. výročí ploché dráhy v Divišově (pod záštitou předsedy senátu p. Přemysla Sobotky)
FC Jablonec (I. liga kopané)Žákovské fotbalové turnajeDětský domov KladnoNADAČNÍ FOND DĚTSKÝ ÚSMĚVDětský domov se školou, základní škola a jídelna BýchoryNemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v PrazeLékaři bez hranicDětský domov BýchoryŠkola pro nevidomé a slabozraké BrnoŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST DIVIŠOVKLUB VOZÍČKÁŘŮ PETÝRKOVAČeský výbor pro UNICEFFOD KLOKÁNEKNemocnice Milosrdných sesterDětský domov a Speciální školy NymburkFOD KLOKÁNEKDětské centrum Thomayerovy nemocniceDětský domov KladnoPARKINSON-HELP o. s.Univerzita Karlova Praha - rehabilitaceRehalb

 

 
 
Český výbor pro Unicef
Nadační fond kardinála Miloslava Vlka
Výbor dobré vůle (nadace Olgy Havlové)
Fond ohrožených dětí (Občanské sdružení na pomoc týraným, zanedbávaným a opuštěným dětem)
Kojenecký ústav s Dětským domovem (Fakultní Thomayerova nemocnice s poliklinikou)
Klub vozíčkářů Petýrkova
Římskokatolická církev v Divišově
100. výročí ploché dráhy v Divišově (pod záštitou předsedy senátu p. Přemysla Sobotky) 
FC Jablonec (I. liga kopané)
FC Penčín (Přebor)
Žákovské fotbalové turnaje
Dětský domov Býchory (podrobnosti v PDF)
 
 
   Společnost MICRONIX také vlastní svůj stejnojmenný firemní fotbalový klub, který již přes 10 let hraje rekreační velkou kopanou. Již několikrát se nám podařilo zvítězit v nejvyšší přeborové soutěži. Účastníme se i mezinárodních fotbalových turnajů proti společnostem z Holandska, Německa, Itálie, Španělska, Dánska a dalším. I v těchto turnajích se nám podařilo několikrát vyhrát. Mezi naše spoluhráče patřili například Antonín Panenka nebo Karol Dobiáš.

 

Ocenění firmy MICRONIX od CSB Battery

V roce 2015 oslavila firma MICRONIX, spol. s r.o. 25 let své existence!